أخر الاخبار

تحميل قالب سكويز +450 قالب + موقع تبادل زيارات + دومين مجاني + اسرع طريقة للحصول على ادسنس مفعل

Një pjesë kushtuar shablloneve të blogerëve, modeleve arabe dhe arabë Blogger

* Kontroll i plotë mbi kodin nga faqosja pa pasur nevojë për modifikim në kode. * Shpejtësia e shkarkimit. * Mbështetje për SEO dhe arkivim. * Përgjegjës për të gjitha ekranet dhe madhësitë. * Ngjyrat janë të rehatshme për sytë.


Një shabllon i ri dhe i mrekullueshëm Blogger me modelin dhe formën e tij.Shtypi përmban të gjitha elementet themelore të blogut dhe shtesat e mrekullueshme në një mënyrë elegante pa shkaktuar peshën e blogut pasi është shumë i shpejtë në celular dhe kompjuter dhe është i përshtatshëm për bloget e lajmeve. Modeli Profesional i Bloggerit është një nga Modelet më të mira falas për Blogger , Model Blogger i Lajmeve , Modeli Teknik i Bloggerit

Shkarkoni modelin më të mirë të blogerëve


اخواني كرام ان كنت تريدون افضل مواقع لربح مال من الانترنت بدون مجهود كي تزيد ارباحكم اضعاف مضاعفة مع شرح 

افضل موقع اختصار روابط صادق % 100
  1. كورس1 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  2. مراسلة فريق دعم يوتيوب بشكل مباشر للموافق على تحقيق دخل التواصل مع فريق دعم منشئي المحتوى
  3. ستراتيجيه رهيبة للوصول كل اسبوع 1000مشترك _4000ساعة#arbah youtube
  4. كيفية تسريع مراجعة قناة اليوتيوب وقبولها لتفعيل الربح عليها
  5. ماهو جوجل أدسنس : كيف يعمل ؟ كم يكلف ؟ كيف نربح اكتر من 900 دولار شهريا من الانترنت
  6. تحويل نص منسوخ الى حصري %100
  7. .احصل على ادسنس عادي مفعل في 7ايام/adsense 3adi
  8. تحميل ملف اكبر جروبات ومجموعة الفيس بوك أكتر من 3 مليون عضو وتفاعل رهيب
  9. تعليم الربح من الانترنت مجانا make money online 
Karakteristikat e shabllonit

* Shablloni i përgjegjshëm i blogerëve punon në të gjitha pajisjet * Vegla e temave më të fundit nga etiketat * Formë e këndshme dhe e lehtë për panelin e paraqitjes së shablloneve * Vegël e mrekullueshme e gazetave * Komente të shkëlqyera të blogerëve * Mundësia për të ndryshuar shfaqjen e shabllonit nga paneli i personalizimit direkt në Blogger
Për më shumë fitim nga YouTube dhe Blogger, futni seksionet më poshtë   

Fitimi nga YouTube 

Edukim fitimi nga Blogger6 site të rëndësishme nga Google në mënyrë që të paraqiten në rezultate të pastra dhe të renditen në vendin e parë  Hyni në 1 sit për të arkivuar faqen tuaj,  klikoni këtu

Hyni në sitin 2 Për të arkivuar faqen tuaj,  klikoni këtu

Hyni në faqen 3 për të arkivuar faqen tuaj,  klikoni këtu


Hyni në faqen 4, për të arkivuar faqen tuaj,  klikoni këtu
* Model shumë i shpejtë në të gjitha rastet
* Model i përputhshëm me të gjitha pajisjet që ndryshojnë në prezantim dhe të shpejtë në të gjitha kushtet 
* Dhe dalluese në këtë shabllon është se është në përputhje me motorët thjesht Google, dhe siç e dini që çdo shabllon ka përparësi dhe ky shabllon dallohet në të që është i shpejtë dhe ka meta-kode dhe është një nga gjërat më të rëndësishme për të cilat është shumë e nevojshme të kërkoni në çdo shabllon të blogerëve 
* Model me kodet e Fjalë kyçe, që do të thotë fjalë kyçe që ju ndihmojnë të kryesoni 1 rezultatet e kërkimit në Google dhe motorët e pastër 
* Dhe ngjyra e saj është shumë e bukur dhe e lehtë për t’u lundruar dhe të gjithë këta faktorë sigurojnë që të qëndroni një vizitor për një kohë të gjatë në blogun tuaj
* Ju mund të shtoni reklama AdSense për të rritur fitimet tuaja në një mënyrë të madhe, qoftë në një faqe apo në mes të temave 
* Ndër gjërat më të rëndësishme që ju pëlqejnë janë temat e ndërlidhura * dhe shumë avantazhe të tjera

Shkarkoni modelin tim të pastrimit nga  këtu

....
blogger afdal 9alab / 9alab blogger jahiz / 9alab bloger bdon ho9o9 / 9amlab bloger bdon hokok / 9alab blogger sari3 / 9alab bloger khafif 
تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-