أخر الاخبار

free ربح 20 دولار يوميا من تدوين + موقع تبادل زيارات + قالب بلوجر ودمين مجاني template blogger auto

P TRMBLEDHJE T BL BLOGJERIT • TOP ND NEWRMARRJES

Mirësevini, vëllezërit e mi të dashur, në serinë e kursit të modelimit të shablloneve të blogerëve nga e para në ato profesionale, do të gjeni shumë shabllone, duke përfshirë shabllone arabë, duke përfshirë shabllone të huaja, dhe videon më të rëndësishme, në mënyrë që të mund ta shihni dizajnin nga afër

robots.txt Një sit që ju jep kodin e duhur për të arkivuar shpejt faqen tuaj

Një shabllon shumë i bukur për blogerët që është i përshtatshëm për të gjitha përdorimet .. Për një dyqan, një blog fotografish, një teknologji ose një revistë .. Modeli është shumë profesional dhe i përgjegjshëm për të gjitha tabletat dhe përmasat e ekranit.Ai gjithashtu përmban një ekran të shkëlqyeshëm hyrje që mund të përdoret në mënyra të shumta
 Modelet e përmirësuara të optimizmit të Bloggerit ndihmojnë në rritjen e trafikut në blog. Sepse, shabllonet e optimizmit të miqve SEO. Ju mund të regjistroheni me email për të marrë shabllone të reja Blogger kur postoni


Ne do t'ju tregojmë një lidhje paraprake dhe më shumë shikim nga modeli i lartë BLOGGER TEMPLATES 200 Blogger Ju mund të zbresni në fund të një videoje dhe të shihni më shumë shabllone të blogerëve.

Këtu janë disa tipare që mund t'ju interesojnë për një model 


Karakteristikat: Përgjegjës • SEO miqësore • Reklamat janë të gatshme • Slideshow • Shënimi shoqërues i gatshëm shoqëror • Lista e lëshimeve • Lista vertikale vertikale • widget e abonimit të emailit • Publikimi i figurave të fotografive • Slotet e lundrimit për Navigacion • Tabela e Widget • Navigimi i faqeve • Kolona e kolonës • Shiritin anësor • Shkarkoni Shpejtë • Përgatitja në Instagram • Përputhshmëria e shfletuesit • Ndani stilet WhatsApp: Gazeta • Minimal • Portofolin • Thjeshtë • Pastër • Moderne • Elegant • Temat e Wordpress duken • Galeria • Stili 3D • Temat elegant: film • Animime • Lajme • Fotografi • Kulturë • Faqet personale • Muzika • Video • Biznesi • Moda • Lojëra për kolonat: 1 kolonë • 2 kolona • 3 kolona • 4 kolona me ngjyrë të zezë blu kafe gri jeshile portokalli të kuqe të bardhë violet të verdhë të argjendtë rozë

1 Krijoni një blog profesional bloger me shtesa dhe modifikime të plota për të fituar 100 dollarë në ditë
Si të instaloni dhe modifikoni një shabllon të blogerit

Dhe është shumë e thjeshtë të instaloni një shabllon blogerësh në blogun tuaj të blogerëve. Nabil-ktb.com ju jep mijëra shabllone falas për të rinovuar blogun tuaj. Po, vërtet! Ne po hedhim një vështrim të freskët në Blogger Blogger. Ky tutorial ju tregon se si të instaloni / ngarkoni një shabllon të ri të blogerëve. Ne mbulojmë dy lloje të metodës së instalimit me udhëzime hap pas hapi.Shpjegim i plotë për krijimin e një blogu të blogerëve dhe mënyrën e instalimit të një modeli profesional të blogerëve dhe modifikimin e tij në detaje

Metoda 1: Shkarkoni një skedar .xml. Elementet aktuale të UI-së do të renditen akoma dhe do t'ju duhet t'i heqni ato manualisht në këtë mënyrë Metoda 2: Kopjoni dhe ngjitni kodimin. Zëvendësoni plotësisht të gjitha kodet. (Nëse keni një gabim kur ngarkoni modelin duke përdorur metodën e parë, provoni metodën e dytë) Së pari, ne shkojmë në metodën e parë që ngarkon skedarin .xml.
Hapi 1: Shkarkoni modelin Blogger. Shfletoni shabllonet e blogerëve në kategoritë tona më të njohura si: Respive, SEO Ready, Magazine, Simple, Clean, Portfolio dhe Fashion. (Live Live mund të shikojë çdo shabllon për të parë se si duket blogu juaj pasi të keni ngarkuar modelin.) Pas shfletimit, klikoni në butonin "Shkarkim" në shabllonin që dëshironi dhe skedari i modelit do të shkarkohet dhe ruhet direkt në hard diskun e kompjuterit tuaj. Shkarkoni dhe shkarkoni modelin e blogerit - si të instaloni modelin e blogerit


Dhe në fund të shtoni kode të reja për mua që të arkivojnë automatikisht të gjitha robotët e vjetër dhe të rinj / robotët e webmasterave txt dhe sitinap

 Hapi 2: Ekstraktoni skedarin e modelit të shkarkuar të ngjeshur. Formati i skedarit që keni shkarkuar është formati i skedarit ZIP. Mund të ngarkojmë vetëm një skedar .xml. Kështu që duhet të nxirret. Ju lutemi nxirrni / dekompresoni. Nxjerr skedarin e ngjeshur të modelit në hard drivein tuaj

Një sit që sjell vizita të vërteta dhe publikuar faqen tuaj në më shumë se 15000 shfletues

 Hapi 3: Hyni në Panelin e Bloggerit. Ju duhet të regjistroheni në llogarinë tuaj të Google për të hyrë në pultin e Bloggerit (injoroni këtë hap nëse jeni tashmë të regjistruar) Hyni në pultin e Bloggerit

Shtoni automatikisht reklamat e Adsense në pjesën e poshtme, në krye dhe në qendër të temave

Hapi 4: Seksioni i aksesueshmërisë. Zgjidhni (nëse keni bloge të shumta) blogun tuaj në pultin kryesor për të cilin dëshironi të ndryshoni modelin dhe klikoni "Tema" në panelin e opsioneve në të majtë.

Një mënyrë ekskluzive dhe legale për të fituar dhe mbajtur vizitorët në blog

 Hapi 5: Qasja rezervë / rivendosje. Shikoni në këndin e sipërm të djathtë, do të shihni butonin "Rikthim / rivendosje" dhe klikoni mbi të. Para se të vazhdoni në hapin tjetër, ju lutemi kopjoni kopjen rezervë nga shablloni i mëparshëm sepse, nëse keni ndonjë problem pasi të shkarkoni modelin e ri, skedari rezervë do t'ju ndihmojë të rivendosni. Ju lutemi lexoni postimin në lidhje me Backup & Restore të Blogger.
Si të rimarrni blogun e Bloggerit pasi ta keni fshirë atë

 Hapi 6: Përgatituni për shkarkim. Menaxhoni pop-ups dhe klikoni në butonin "Zgjidhni skedarin" dhe kërkoni për dosjen e krijuar pasi të keni nxjerrë skedarin që keni shkarkuar.

A e dini se mund të merrni Adsense të zakonshëm më pak se 10 ditë lehtë

 Hapi 7: Zgjidhni një skedar .xml ngarkues. Dosja përmban një skedar. XML, skedar .TXT, shkurtesat në Internet, etj. Duhet të specifikoni vetëm një skedar. XML. Ekstraktoni skedarin shabllon në hard drive tuaj.

Kufijtë që nuk i dini për platformën Blogger

 Hapi 8: filloni të shkarkoni modelin. Klikoni në butonin "Shkarkim". Procesi i shkarkimit shfaqet tani në ekranin tuaj. Tani shablloni do të shfaqet në blogun tuaj me sukses. Një mënyrë tjetër është të instaloni një shabllon të blogerëve duke përdorur kopje dhe ngjitur. Ne nuk mund të shpëtojmë temën tuaj. Tema juaj nuk mund të analizohet sepse nuk është formuar mirë. Ju lutemi sigurohuni që të gjithë elementët XML janë mbyllur siç duhet. Mesazh gabimi XML: Përmbajtja nuk lejohet në prolog. Nëse shihni gabimin e mësipërm kur ngarkoni modelin tuaj, provoni këtë metodë dhe ngjitni metodën. Vazhdoni me hapat e mësipërm akoma 

Një sit efektiv për një lidhje të fortë në vitet 1950 Shtoni një lidhje dhe shikoni që fitimet tuaja të rriten

Hapi 5 Hapi 6: Hapni skedarin .xml duke përdorur një redaktues teksti. Hapni një skedar .xml me një redaktues teksti si Notepad, WordPad, notpad ++, ose diçka të ngjashme. Hapi 7: Kopjoni të gjithë kodimin. Në një redaktues teksti, shtypni ctrl + a dhe pastaj ctrl + c (ctrl + a për të zgjedhur të gjithë kodimin, ctrl + c për të kopjuar kodimin e zgjedhur)

Merrni një domain falas dhe rrisni fitimet e një dominuesi

 Hapi 8: Hapni redaktorin HTML në bloger. Tani hapni redaktorin HTML në pultin e Bloggerit dhe klikoni në butonin "Redakto HTML". Hapi 9: Vendosni kodimin në redaktorin HTML të blogerit. Klikoni kudo në redaktorin HTML. Tani shtypni ctrl + a dhe pastaj ctrl + v (ctrl + a për të zgjedhur të gjithë kodimin, ctrl + v për të zëvendësuar kodimin e specifikuar me kodimin e modelit të kopjuar). Më në fund, klikoni në butonin "Ruaje temën" 

Metoda më e mirë për të bërë që blogu juaj të shfaqet në motorët e kërkimit 1 fjalë kyçe meta

Ne do t'ju tregojmë tiparet e këtij tipari të shabllonit të blogerëve

1-Përmirësime të plota të kodimit për të arritur një shpejtësi të veçantë
 2- Mbështetja për komunikimin e koduar https mund të shtohet në domenin falas dhe instalimi i certifikatës SSL mbështet domainin e paguar 
3- Aftësia për të filluar dhe ndaluar shtesat në blog
 4- Ulja e përdorimit dhe kompresimit të kodeve HTML

Trego më shumë se 5 reklama adsense brenda së njëjtës temë midis postimit automatikisht

CSS, Javascript 5- Formate të ndryshme për shfaqjen e postimeve 
6- Slider Mbështetjet më të fundit tregojnë më shumë tema ..
7- Mundësia e ndarjes së temës në disa faqe 5.8
8. Përgjegjës ndaj të gjitha madhësive të ekranit dhe pajisjeve portative
 9- Mund të shtoni një faqe pritje për lidhje të jashtme
10. Kompatibil me të gjithë shfletuesit, të shpejtë dhe të lehtë për tu shkarkuar
11. SEO është miqësor me motorët e kërkimit, mbështet shërbimin e reklamave

Reklama fitimprurëse të Google Adsense të vendosura midis artikujve si artikull

12. Butonat e mediave sociale poshtë çdo postimi, një listë horizontale drop-down
13. Menyja anësore profesionale Efektet profesionale me fotografitë me temë
14. Efektet profesionale për fotot me tema të lidhura, faturat profesionale

Nëse nuk ju pëlqen modeli FALAS BLOGGER, ju mund të klikoni këtu për të parë më shumë se 300 shabllone dhe keni të drejtë të zgjidhni 

اخواني كرام ان كنت تريدون افضل مواقع لربح مال من الانترنت بدون مجهود كي تزيد ارباحكم اضعاف مضاعفة مع شرح 

 1. كورس2 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 2. كورس3 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 3. كورس4 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 4. كورس5 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 5. كورس6 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 6. كورس7 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 7. كورس8 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 8. كورس9 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 9. كورس10 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 10. كورس11 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 11. كورس12 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
 12. تحميل موسيقى مجانا للمونتاج بدون حقوق mosi9a youtube bdon ho9o9
 13. كيف تعرف ان يوتيوب تضهر فيديوهاتك وكم واين
 14. ستراتيجيه رهيبة للوصول كل اسبوع 1000مشترك _4000ساعة#arbah youtube
 15. كيفية تسريع مراجعة قناة اليوتيوب وقبولها لتفعيل الربح عليها
 16. ماهو جوجل أدسنس : كيف يعمل ؟ كم يكلف ؟ كيف نربح اكتر من 900 دولار شهريا من الانترنت
 17. تحويل نص منسوخ الى حصري %100
 18. .احصل على ادسنس عادي مفعل في 7ايام/adsense 3adi
 19. تحميل ملف اكبر جروبات ومجموعة الفيس بوك أكتر من 3 مليون عضو وتفاعل رهيب  

Seksioni Blog ka të gjitha shtesat Blogger dhe të gjitha kodet më shumë nga sa mund ta imagjinoni

Një nga karakteristikat më të rëndësishme të këtij shablloni bloggera
 Modeli është një temë për Blog Blog-un. Isshtë një tipar i shkarkimit të temave. Buitl me koncept unik, përmbajtje dhe komponentë të varios. Oneshtë një nga temat më të bukura të revistës blogspot. 

Një sit për të analizuar shpejtësinë e blogut tuaj dhe për të korrigjuar gabimet e arkivimit dhe blogerin SEO

E krijuar me kornizën e fundit të blogerëve dhe teknologjive të reja, kjo veçori përmban një sistem unik të komenteve të pastra nga brezi i fundit, një temë plotësisht e përgjegjshme që mund të përshtatet lehtësisht me çdo madhësi të ekranit ose pajisjes. Shtë një temë e revistës, por gjithsesi ngarkon shumë shpejt dhe e bën përmbajtjen tuaj të duket e mirë dhe profesionale. Kjo temë është e përkryer për çdo lajm ose uebfaqe të revistës, por është krijuar posaçërisht për teknologji, Blogim, Gazetë, Blogim viral, Blogim Autoriteti, Blogim të specializuar, etj., 

Si të bëni një robot.txt robot për Blogger me befasi
Para se të shkarkoni, është e rëndësishme të shkarkoni modelin e pastrimit të Blogger  nga këtu

TEMLIMET FALAS BLOGGER 

Por është gjithashtu ideal për rishikim, film, howTo, sporte, kamare, autoritet, shkolla, institucione, etj. Një përzierje e ngjyrave të errëta të marinës, gri, blu dhe të verdhë. Kjo temë është në përputhje me modelin me porosi të blogerit. Seo është gati. Përputhshmëria e shfletuesit., Përgjigja,. Cituar nga WordPress. Librari i gatshëm shoqëror. Postimi i figurave të vogla., Reklama të gatshme. , Lista e pikave. e bardhë 

6 site të rëndësishme nga Google për t'u paraqitur në rezultate thjesht dhe renditen e para

,, E Zezë, Blu, Revista, Elegante, e thjeshtë, Ndarja në WhatsApp, Revista, Lajme, Navigimi i Breadcrumb Gatshëm, Biznes, Paraqitja e faqosjes së Bloggerit 3.0, 1 Sidebar side, Sidebar Right, 3 Foot Columns.
Mund të shkarkoni një model të blogerëve nga  këtu

blogger afdal 9alab / 9alab blogger jahiz / 9alab blogger bdon ho9o9 / 9awalb bloger bdon hokok / 9alab blogger sari3 / 9alab blogger khafif / 9alab blogger bi3 ochra / 

Pika më e mirë për të shkarkuar faqosjet më të fundit të blogerëve falas për të ridizajnuar blogun tuaj të blogerëve.


Karakteristikat Ju jeni këtu: Faqja kryesore / Modelet e Bloggerit / Karakteristikat Shikoni dhe Shkarkoni Modelet e Bloggerit nga Karakteristikat PPRGJIGJE Shikoni të gjitha Modelet e Përgjegjshme të Bloggerit Këtu. SEO LEXONI Shfletoni të gjitha Modelet Seo Optimizuar të Bloggerit Këtu. ADS READY Shikoni të gjitha temat e gatshme për Blogger Këtu. SLIDESHOW Merrni Temat e Blogspotit me Slideshow Këtu. LIBR POOR SHQYRTIMIN SHOQROR Shfletoni të gjitha Modelet e Veçimit të Ujërave Sociale Këtu. DROP DEN MENU Klikoni këtu për të Shfletuar Temat e Drop Down Blogger. DERTIKE DROP MENU Kliko këtu për të parë Modelet vertikale të rënies vertikale. Temat e aktivizuara të widget-së të pajtimit me email Klikoni këtu për të Temat e aktivizuara për widget e abonimit me email. PAS THUMBNAILS Klikoni këtu për të Shfletuar Temat e Thirrjeve të Bloggerit. NAVIGACIONI I BREADCRUMBS Klikoni këtu për të shkarkuar Modelet e Lundrimit të Breadcrumb. RETINA DISPLAY Shkarkoni Modelet e Shfaqura në Rrjetin e Shfaqur Blogger Këtu. WIDGET TABBED LEXONI Shkarkoni Modelet e aktivizuara me widget në Tabela Këtu. MANUAJ PVR NAVIGACIONIN E faqes Shikoni të gjitha Modelet e Lundruara të Menaxherit të Pages Këtu. ND CONRTIMET NDRMARRS SING SHUMS Klikoni këtu për të Shkarkuar Modelet për blogun tuaj Jo të përfunduar. MBROJTJE LOGIN Klikoni këtu për të Shfletuar të gjitha Modelet e Mbështetur në Hyrjen. 2 COLUMNS FOOTER Shfletoni të gjitha 2 Modelet e Kollonave të Mundësuara për Mbështetjen e Bloggerit. 3 KOLONET E PARA Shfletoni të gjitha 3 Modelet e Kollonave Mbështetëse për Blogger. 4 COLUMNS FOOTER Klikoni Këtu për të Shfletuar të Gjithë 4 Columns Footer Blogplot Templates. 5 KOLONET EKONTE Shfletoni të gjitha 5 kolonat Modelet e Këpucëve Blogger Kërko KOLEGJET BLOGGER NGA… Karakteristikat:.9alab blogger .9walib blogger..9alab bloger li majalat .9alab bloger likotob, 9alab blogger ikbari, moda blogger 9alab moda, 9alab blogger litabkh, 9alab blogger lilhila9a, 9alab blogger ti9ni, 9alab blogger lilbayab wilida3ach 9alab nabil ktb, 9alab i5bari, 9alab riyadi, 9alab aflam wamosalsalat, afdal 9walib madfo3a, silsilat 9awalib blogger, tasmim mawa9i3 bloger lilmobtadi2in

تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-