template blogger gratuit 😱 استعراض19 مميزات رهيب افضل من ووردبريس في قالب بلوجر

القائمة الرئيسية

الصفحات

اخبار الربح من الانترنت

template blogger gratuit 😱 استعراض19 مميزات رهيب افضل من ووردبريس في قالب بلوجر


ବ୍ଲଗର୍ ଟପ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ • ନୂତନ ଟପ୍ ସର୍ବୋତ୍ତମ |

ସ୍ welcome ାଗତ, ମୋର ପ୍ରିୟ ଭାଇମାନେ, ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡିଜାଇନ୍ ପାଠ୍ୟକ୍ରମର ଆରମ୍ଭରୁ ବୃତ୍ତିଗତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆପଣ ଅନେକ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ପାଇବେ, ଆରବୀ ଟେମ୍ପଲେଟ୍, ବିଦେଶୀ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ୱାଚ୍ ଯାହା ଦ୍ you ାରା ଆପଣ ଡିଜାଇନ୍ କୁ ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିପାରିବେ |
ଏକ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ପୂର୍ବାବଲୋକନ କରିବାକୁ, ଆପଣ ନିମ୍ନକୁ ସ୍କ୍ରୋଲ୍ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ଟେମ୍ପଲେଟର ସମସ୍ତ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିପାରିବେ |

  robots.txt ଏକ ସାଇଟ୍ ଯାହା ତୁମ ସାଇଟକୁ ଶୀଘ୍ର ଆର୍କାଇଭ୍ କରିବାକୁ ସଠିକ୍ କୋଡ୍ ଦେଇଥାଏ |

ଏକ ଅତି ସୁନ୍ଦର ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଯାହା ସମସ୍ତ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ .. ଏକ ଷ୍ଟୋର୍, ଫଟୋ ବ୍ଲଗ୍, ଟେକ୍ନୋଲୋଜି, କିମ୍ବା ଏକ ମାଗାଜିନ ପାଇଁ .. ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ବହୁତ ପେସାଦାର ଏବଂ ସମସ୍ତ ଟାବଲେଟ୍ ଏବଂ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଆକାର ପାଇଁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ଅଟେ | ଏଥିରେ ଏକ ଉତ୍ତମ ପ୍ରବେଶ ସ୍କ୍ରିନ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଯାହା ଏକାଧିକ ଉପାୟରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ |
 ଉନ୍ନତ ବ୍ଲଗର୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଗୁଡିକ ବ୍ଲଗ୍ ଟ୍ରାଫିକ୍ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | କାରଣ, SEO ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ | ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ନୂତନ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଇମେଲ୍ ଦ୍ୱାରା ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରିପାରିବେ |


ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ META TAG -meta କୀ ଶବ୍ଦ seo ଯୋଗ କରିବା |



ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପୂର୍ବାବଲୋକନ ଏବଂ ବ୍ଲଗ୍ ଟପ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ 200 ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଠାରୁ ଅଧିକ ୱାଚ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଦେଖାଇବୁ | ଆପଣ ଏକ ଭିଡିଓର ତଳ ଭାଗକୁ ଯାଇ ଅଧିକ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଦେଖିପାରିବେ | ସମସ୍ତ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲିଙ୍କ୍ ରଖିବି ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି ତାହା ବାଛିବାର ଅଧିକାର ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି |

ଏଠାରେ କିଛି ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଟେମ୍ପଲେଟରେ ଆଗ୍ରହୀ କରିପାରେ | 


ବ Features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ: ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ • SEO ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ • ବିଜ୍ଞାପନଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରସ୍ତୁତ • ସ୍ଲାଇଡ୍ ଶୋ • ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାମାଜିକ ବୁକମାର୍କ • ଡ୍ରପଡାଉନ୍ ତାଲିକା • ଭର୍ଟିକାଲ୍ ଡ୍ରପ୍ ଡାଉନ୍ ତାଲିକା • ଇମେଲ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ୱିଜେଟ୍ • ଥମ୍ na ନେଲର ପ୍ରକାଶନ • ନାଭିଗେସନ୍ ସ୍ଲଟ୍ ନେଭିଗେସନ୍ • ୱିଜେଟ୍ ଟ୍ୟାବଡ୍ • ପୃଷ୍ଠା ନାଭିଗେସନ୍ • ସ୍ତମ୍ଭ ଫୁଟର୍ • ସାଇଡ୍ ବାର୍ • ଡାଉନଲୋଡ୍ ଦ୍ରୁତ • ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରସ୍ତୁତ • ବ୍ରାଉଜର ସୁସଙ୍ଗତତା • ହ୍ ats ାଟସ୍ ଆପ୍ ଶ yles ଳୀ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ: ଜର୍ନାଲ୍ • ସର୍ବନିମ୍ନ • ୱାଲେଟ୍ • ସରଳ • ପରିଷ୍କାର • ଆଧୁନିକ • ଚମତ୍କାର • ୱାର୍ଡପ୍ରେସ୍ ଥିମ୍ ଦେଖାଯାଏ • ଗ୍ୟାଲେରୀ • 3D ଶ style ଳୀ • ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଥିମ୍: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର • ଆନିମେସନ୍ • ସମ୍ବାଦ • ଫଟୋଗ୍ରାଫି • ସଂସ୍କୃତି • ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ • ସଙ୍ଗୀତ • ଭିଡିଓ • ବ୍ୟବସାୟ • ଫ୍ୟାଶନ୍ • ସ୍ତମ୍ଭର ଖେଳ: 1 ସ୍ତମ୍ଭ • 2 ସ୍ତମ୍ଭ • 3 ସ୍ତମ୍ଭ • 4 ସ୍ତମ୍ଭ କଳା ନୀଳ ବାଦାମୀ ଧୂସର ସବୁଜ କମଳା ଧଳା ବାଇଗଣୀ ହଳଦିଆ ରୂପା ଗୋଲାପୀ |

1 ସମସ୍ତ ଯୋଗ ସହିତ ଏକ ବୃତ୍ତିଗତ ବ୍ଲଗର୍ ବ୍ଲଗ୍ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଦିନକୁ $ 100 ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସଂଶୋଧନ କରନ୍ତୁ |




ଏକ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ କିପରି ସଂସ୍ଥାପନ ଏବଂ ରୂପାନ୍ତର କରିବେ |

ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗର୍ ବ୍ଲଗରେ ଏକ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବା ଅତି ସହଜ | Nabil-ktb.com ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗ୍ ସତେଜ କରିବାକୁ ହଜାର ହଜାର ମାଗଣା ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଦେଇଥାଏ | ହଁ ପ୍ରକୃତରେ! ଆମେ ବ୍ଲଗର୍ ବ୍ଲଗ୍ ରେ ଏକ ନୂଆ ଲୁକ୍ ନେଉଛୁ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ କିପରି ସଂସ୍ଥାପନ / ଅପଲୋଡ୍ କରିବେ ଏହି ଟ୍ୟୁଟୋରିଆଲ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଏ | ଆମେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ସ୍ଥାପନ ପଦ୍ଧତିକୁ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ସହିତ କଭର୍ କରୁ |



ଏକ ବ୍ଲଗର୍ ବ୍ଲଗ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ଏବଂ କିପରି ଏକ ବୃତ୍ତିଗତ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ରୂପାନ୍ତର କରିବେ |

ପଦ୍ଧତି 1: ଏକ .xml ଫାଇଲ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ୱିଜେଟଗୁଡିକ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନୁଆଲୀ ଭାବରେ ଏହି ଉପାୟରେ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ପଦ୍ଧତି 2: ଏନକୋଡିଂକୁ କପି ଏବଂ ଲେପନ କରନ୍ତୁ | ସମସ୍ତ କୋଡେକଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳାନ୍ତୁ | (ଯଦି ପ୍ରଥମ ପଦ୍ଧତି ବ୍ୟବହାର କରି ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଲୋଡ୍ କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ତ୍ରୁଟି ଅଛି, ଦ୍ୱିତୀୟ ପଦ୍ଧତିକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ) ପ୍ରଥମେ, ଆମେ ପ୍ରଥମ ପଦ୍ଧତିକୁ ଯିବା ଯାହା .xml ଫାଇଲ୍ ଅପଲୋଡ୍ କରେ |
ପଦାଙ୍କ 1: ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ | ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ, SEO ପ୍ରସ୍ତୁତ, ପତ୍ରିକା, ସରଳ, ପରିଷ୍କାର, ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ପରି ଆମର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ବର୍ଗରେ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ | (ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଅପଲୋଡ୍ କରିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗ୍ କିପରି ଦେଖାଯାଉଛି ତାହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲାଇଭ୍ ଲାଇଭ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ପୂର୍ବାବଲୋକନ କରିପାରିବ | ବ୍ରାଉଜିଂ କରିବା ପରେ, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଟେମ୍ପଲେଟରେ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଫାଇଲ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇ ସିଧାସଳଖ ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରର ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭରେ ଗଚ୍ଛିତ ହେବ | ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ - ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ କିପରି ସଂସ୍ଥାପନ କରିବେ |


ଏବଂ ଶେଷରେ ସମସ୍ତ ପୁରୁଣା ଏବଂ ନୂତନ ସୂତ୍ର / ୱେବମାଷ୍ଟର ରୋବଟ୍ txt ଏବଂ ସାଇଟମ୍ୟାପ୍ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ମୋ ପାଇଁ ନୂତନ କୋଡ୍ ଯୋଡନ୍ତୁ |

 ପଦାଙ୍କ 2: ସଙ୍କୋଚିତ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଫାଇଲ୍ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ହେଉଛି ZIP ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ | ଆମେ କେବଳ .xml ଫାଇଲ୍ ଅପଲୋଡ୍ କରିପାରିବା | ତେଣୁ ଏହାକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଦୟାକରି ବାହାର କରନ୍ତୁ / ସଙ୍କୋଚନ କରନ୍ତୁ | ସଙ୍କୋଚିତ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଫାଇଲକୁ ଆପଣଙ୍କର ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭରେ ବାହାର କରନ୍ତୁ |

ଏକ ସାଇଟ୍ ଯାହା ପ୍ରକୃତ ପରିଦର୍ଶନ ଆଣିଥାଏ ଏବଂ 15000 ରୁ ଅଧିକ ବ୍ରାଉଜରରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଇଟ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ​​|

 ପଦାଙ୍କ 3: ବ୍ଲଗର୍ ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡକୁ ସାଇନ୍ ଇନ୍ କରନ୍ତୁ | ବ୍ଲଗର୍ ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ତୁମ ଗୁଗୁଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ (ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଲଗ୍ ଇନ୍ ହୋଇଥିବେ ତେବେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ) ବ୍ଲଗର୍ ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡକୁ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରନ୍ତୁ |

ବିଷୟଗୁଡିକର ନିମ୍ନ, ଉପର ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ରରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଆଡସେନ୍ସ ବିଜ୍ଞାପନ ଯୋଡନ୍ତୁ |

ପଦାଙ୍କ 4: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବିଭାଗ | (ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକାଧିକ ବ୍ଲଗ୍ ଅଛି) ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗ୍ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ବିକଳ୍ପ ପ୍ୟାନେଲରେ “ଥିମ୍” କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

ବ୍ଲଗ୍ ପରିଦର୍ଶକଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଏବଂ ରଖିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଆଇନଗତ ଉପାୟ |

 ପଦାଙ୍କ 5: ବ୍ୟାକଅପ୍ / ପୁନରୁଦ୍ଧାରକୁ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ | ଉପର ଡାହାଣ କୋଣରେ ଦେଖନ୍ତୁ, ଆପଣ “ବ୍ୟାକଅପ୍ / ପୁନରୁଦ୍ଧାର” ବଟନ୍ ଦେଖିବେ ଏବଂ ଏଥିରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ପୂର୍ବ ଟେମ୍ପଲେଟରୁ ବ୍ୟାକଅପ୍ କପି କପି କରନ୍ତୁ କାରଣ, ଯଦି ନୂଆ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ବ୍ୟାକଅପ୍ ଫାଇଲ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଦୟାକରି ବ୍ଲଗର୍ ବ୍ୟାକଅପ୍ ଏବଂ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ବିଷୟରେ ପୋଷ୍ଟ ପ read ନ୍ତୁ |


ଏହାକୁ ଡିଲିଟ୍ କରିବା ପରେ ବ୍ଲଗର୍ ବ୍ଲଗ୍ କିପରି ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବେ |

 ପଦାଙ୍କ 6: ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ପପ୍-ଅପ୍ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ ଏବଂ “ଫାଇଲ୍ ବାଛ” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଥିବା ଫାଇଲ୍ ବାହାର କରିବା ପରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଫୋଲ୍ଡରକୁ ଖୋଜ |

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଆପଣ ସାଧାରଣ Adsense କୁ 10 ଦିନରୁ ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ |

 ପଦାଙ୍କ 7: ଏକ ଅପଲୋଡ୍ .xml ଫାଇଲ୍ ଚୟନ କରନ୍ତୁ | ଫୋଲ୍ଡରରେ ଏକ .XML ଫାଇଲ୍, .TXT ଫାଇଲ୍, ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସର୍ଟକଟ୍ ଇତ୍ୟାଦି ଥାଏ | ଆପଣ କେବଳ ଏକ .XML ଫାଇଲ୍ ବାଛିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭରେ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଫାଇଲ୍ ବାହାର କର |

ସୀମା ଯାହା ଆପଣ ବ୍ଲଗର୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି |

 ଷ୍ଟେପ୍ 8: ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | "ଡାଉନଲୋଡ୍" ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଡାଉନଲୋଡ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍କ୍ରିନରେ ଦେଖାଯାଉଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ସଫଳତାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗରେ ଦେଖାଯିବ | ଅନ୍ୟ ଏକ ଉପାୟ ହେଉଛି କପି ଏବଂ ପେଷ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରି ଏକ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବା | ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ଥିମ୍ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିଲୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଥିମ୍ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଭଲ ଭାବରେ ଗଠିତ ନୁହେଁ | ଦୟାକରି ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ସମସ୍ତ XML ଉପାଦାନଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବନ୍ଦ ଅଛି | XML ତ୍ରୁଟି ବାର୍ତ୍ତା: ବିଷୟବସ୍ତୁରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଅନୁମୋଦିତ ନୁହେଁ | ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଲୋଡ୍ କରିବା ସମୟରେ ଉପରୋକ୍ତ ତ୍ରୁଟି ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ପଦ୍ଧତିକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପଦ୍ଧତିକୁ ଲେପନ କରନ୍ତୁ | ଉପରୋକ୍ତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | 

1950 ର ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟାକ୍ ଲିଙ୍କ୍ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସାଇଟ୍ ଏକ ଲିଙ୍କ୍ ଯୋଡନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖନ୍ତୁ |

ଷ୍ଟେପ୍ 5 ଷ୍ଟେପ୍ 6: ଟେକ୍ସଟ୍ ଏଡିଟର୍ ବ୍ୟବହାର କରି .xml ଫାଇଲ୍ ଖୋଲନ୍ତୁ | ଏକ ଟେକ୍ସଟ୍ ଏଡିଟର୍ ସହିତ ନୋଟପ୍ୟାଡ୍, ୱାର୍ଡପ୍ୟାଡ୍, ନୋଟପ୍ୟାଡ୍ ++ କିମ୍ବା ସମାନ କିଛି ସହିତ ଏକ .xml ଫାଇଲ୍ ଖୋଲନ୍ତୁ | ପଦାଙ୍କ 7: ସମସ୍ତ କୋଡିଂକୁ କପି କରନ୍ତୁ | ଏକ ଟେକ୍ସଟ୍ ଏଡିଟର୍ ରେ, ctrl + a ଏବଂ ତାପରେ ctrl + c ଦବାନ୍ତୁ (ସମସ୍ତ ଏନକୋଡିଂ ବାଛିବା ପାଇଁ ctrl + a, ମନୋନୀତ ଏନକୋଡିଂ କପି କରିବାକୁ ctrl + c)

ଏକ ମାଗଣା ଡୋମେନ୍ ପାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଏକ ପ୍ରାଧାନ୍ୟର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ |

 ଷ୍ଟେପ୍ 8: ବ୍ଲଗର୍ ରେ HTML ଏଡିଟର୍ ଖୋଲନ୍ତୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ଲଗର୍ ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡରେ HTML ଏଡିଟର୍ ଖୋଲ ଏବଂ “HTML ସଂପାଦନ” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର | ଷ୍ଟେପ୍ 9: ବ୍ଲଗର୍ ର HTML ଏଡିଟର୍ ରେ କୋଡିଂ ଲେପନ କରନ୍ତୁ | HTML ଏଡିଟର୍ ର ଯେକ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ctrl + a ଦବାନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ctrl + v (ସମସ୍ତ ଏନକୋଡିଂ ବାଛିବା ପାଇଁ ctrl + a, କପି ହୋଇଥିବା ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଏନକୋଡିଂ ସହିତ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଏନକୋଡିଂକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ctrl + v) ଦବାନ୍ତୁ | ଶେଷରେ, "ଥିମ୍ ସେଭ୍" ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | 

ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗ୍ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ 1 ମେଟା କୀୱାର୍ଡରେ ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମେଟା ଟ୍ୟାଗ୍ |

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକର ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଦେଖାଇବୁ |

ଏକ ଭିନ୍ନ ବେଗରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ 1-ପୂର୍ଣ୍ଣ କୋଡିଂ ଉନ୍ନତି |
 2-- ମାଗଣା ଡୋମେନରେ ଏନକ୍ରିପ୍ଟ ହୋଇଥିବା https ସମର୍ଥନ ଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ ଏବଂ SSL ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ସଂସ୍ଥାପନ ଦେୟଯୁକ୍ତ ଡୋମେନ୍ କୁ ସମର୍ଥନ କରେ | 
3- ବ୍ଲଗ୍ ଯୋଗଗୁଡିକ ଆରମ୍ଭ ଏବଂ ବନ୍ଦ କରିବାର କ୍ଷମତା |
 4- HTML କୋଡ୍ ର ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ସଙ୍କୋଚନ ହ୍ରାସ କରିବା |

ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ସମାନ ବିଷୟ ମଧ୍ୟରେ 5 ରୁ ଅଧିକ ଆଡସେନ୍ସ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖାନ୍ତୁ |

CSS, Javascript 5- ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଫର୍ମାଟ୍ | 
6- ସ୍ଲାଇଡର୍ ସର୍ବଶେଷ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଅଧିକ ବିଷୟ ଦେଖାଇବାକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ..
7 - ଅନେକ ପୃଷ୍ଠା ପାଇଁ ବିଷୟ ବିଭାଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା 5.8
8. ସମସ୍ତ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଆକାର ଏବଂ ପୋର୍ଟେବଲ୍ ଡିଭାଇସ୍ ପାଇଁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ |
 9- ବାହ୍ୟ ଲିଙ୍କ୍ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଅପେକ୍ଷା ପୃଷ୍ଠା ଯୋଡିପାରିବେ |
10. ସମସ୍ତ ବ୍ରାଉଜର୍ ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ, ଦ୍ରୁତ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ସହଜ |
11. SEO ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ବିଜ୍ଞାପନ ସେବାକୁ ସମର୍ଥନ କରେ |

ଏକ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଭାବରେ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନିତ ଲାଭଜନକ ଗୁଗୁଲ୍ ଆଡସେନ୍ସ ବିଜ୍ଞାପନ |

12. ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୋଷ୍ଟ ତଳେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବଟନ୍, ଏକ ଭୂସମାନ୍ତର ଡ୍ରପ୍ ଡାଉନ୍ ତାଲିକା |
13. ବୃତ୍ତିଗତ ପାର୍ଶ୍ୱ ମେନୁ ଥିମ୍ ଚିତ୍ର ସହିତ ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରଭାବ |
14. ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ଫଟୋ, ବୃତ୍ତିଗତ ଇନଭଏସ୍ ପାଇଁ ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରଭାବ |

ଯଦି ଆପଣ ମାଗଣା ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ 300 ରୁ ଅଧିକ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଚୟନ କରିବାର ଅଧିକାର ଅଛି | 

اخواني كرام ان كنت تريدون افضل مواقع لربح مال من الانترنت بدون مجهود كي تزيد ارباحكم اضعاف مضاعفة مع شرح 

  1. كورس2 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  2. كورس3 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  3. كورس4 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  4. كورس5 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  5. كورس6 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  6. كورس7 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  7. كورس8 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  8. كورس9 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  9. كورس10 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  10. كورس11 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  11. كورس12 مجاني للمبتدئين لربح من جوجل ادسنس ribh-lmal-min-google adsense
  12. تحميل موسيقى مجانا للمونتاج بدون حقوق mosi9a youtube bdon ho9o9
  13. كيف تعرف ان يوتيوب تضهر فيديوهاتك وكم واين
  14. ستراتيجيه رهيبة للوصول كل اسبوع 1000مشترك _4000ساعة#arbah youtube
  15. كيفية تسريع مراجعة قناة اليوتيوب وقبولها لتفعيل الربح عليها
  16. ماهو جوجل أدسنس : كيف يعمل ؟ كم يكلف ؟ كيف نربح اكتر من 900 دولار شهريا من الانترنت
  17. تحويل نص منسوخ الى حصري %100
  18. .احصل على ادسنس عادي مفعل في 7ايام/adsense 3adi
  19. تحميل ملف اكبر جروبات ومجموعة الفيس بوك أكتر من 3 مليون عضو وتفاعل رهيب  

ବ୍ଲଗ୍ ବିଭାଗରେ ଆପଣ କଳ୍ପନା କରିବା ଅପେକ୍ଷା ସମସ୍ତ ବ୍ଲଗର୍ ଯୋଗ ଏବଂ ସମସ୍ତ ସଂକେତ ଅଛି |

ଏହି ବ୍ଲଗେରା ଟେମ୍ପଲେଟର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ |
 ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ବ୍ଲଗ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବ୍ଲଗ୍ ବ୍ଲଗ୍ | ଏହା ଏକ ଥିମ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ | ଅନନ୍ୟ ଧାରଣା, ବିଷୟବସ୍ତୁ ଏବଂ ବିବିଧ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ବୁଟଲ୍ | ଏହା ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ବ୍ଲଗ୍ ସ୍ପଟ୍ ପତ୍ରିକା ଥିମ୍ | 

ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗ୍ ଗତି ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ଏବଂ ଅଭିଲେଖାଗାର ତ୍ରୁଟି ଏବଂ ସେଓ ବ୍ଲଗର୍ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଏକ ସାଇଟ୍ |

ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବ୍ଲଗର୍ framework ାଞ୍ଚା ଏବଂ ନୂତନ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ସହିତ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟଟି ନୂତନ ପି generation ଼ିର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ୱଚ୍ଛ ମନ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କରେ, ଏକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ଥିମ୍ ଯାହା ଯେକ any ଣସି ସ୍କ୍ରିନ୍ କିମ୍ବା ଉପକରଣ ଆକାରକୁ ସହଜରେ ଫିଟ୍ କରିପାରିବ | ଏହା ଏକ ମାଗାଜିନ ଥିମ୍ କିନ୍ତୁ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଲୋଡ୍ କରେ ଏବଂ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଭଲ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଦେଖାଏ | ଏହି ବିଷୟଟି ଯେକ any ଣସି ପତ୍ରିକା ସମ୍ବାଦ କିମ୍ବା ୱେବସାଇଟ୍ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ, କିନ୍ତୁ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି, ବ୍ଲଗିଂ, ଖବରକାଗଜ, ଭାଇରାଲ୍ ବ୍ଲଗିଂ, ପ୍ରାଧିକରଣ ବ୍ଲଗିଂ, ବିଶେଷ ବ୍ଲଗିଂ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | 

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ବ୍ଲଗର୍ ପାଇଁ କିପରି ଏକ robots.txt ରୋବଟ୍ ତିଆରି କରିବେ |




ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ବ୍ଲଗର୍ ସଫେଇ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଏଠାରୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ଜରୁରୀ  |

ମାଗଣା ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ | 

କିନ୍ତୁ ସମୀକ୍ଷା, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, କିପରି, କ୍ରୀଡା, ସ୍ଥାନ, ପ୍ରାଧିକରଣ, ବିଦ୍ୟାଳୟ, ଅନୁଷ୍ଠାନ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆଦର୍ଶ | ଗା dark ନ y ସେନା, ଧୂସର, ନୀଳ ଏବଂ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ମିଶ୍ରଣ | ଏହି ଥିମ୍ କଷ୍ଟମ୍ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ | ସେଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ବ୍ରାଉଜର୍ ସୁସଙ୍ଗତତା।, ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ,। ୱାର୍ଡପ୍ରେସ୍ ରୁ ଉଦ୍ଧୃତ | ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାମାଜିକ ବୁକମାର୍କ | ଥମ୍ na ନେଲ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିବା | , ଡ୍ରପ୍ ତାଲିକା ଧଳା | 

ଗୁଗୁଲ ଦ୍ 6 ାରା 6 ଟି ସାଇଟ୍ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳରେ ଦେଖାଯିବା ଏବଂ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିବା |

ଆପଣ ଏଠାରୁ ଏକ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ  |

afdal 9alab blogger / 9alab blogger jahiz / 9alab blogger bdon ho9o9 / 9awalb blogger bdon hokok / 9alab blogger sari3 / 9alab blogger khafif / 9alab blogger bi3 ochra / 

ତୁମର ବ୍ଲଗର୍ ବ୍ଲଗ୍ କୁ ପୁନ es ଡିଜାଇନ୍ କରିବାକୁ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ମାଗଣା ବ୍ଲଗର୍ ଲେଆଉଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସ୍ଥାନ |


ବ Features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଆପଣ ଏଠାରେ ଅଛନ୍ତି: ହୋମ୍ / ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ / ବ Features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ବ Blog ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଦ୍ Blog ାରା ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଦର୍ଶନ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ | SEO ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏଠାରେ ସମସ୍ତ ସେଓ ଅପ୍ଟିମାଇଜଡ୍ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ | ADS ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏଠାରେ ସମସ୍ତ ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ଲଗର୍ ଥିମ୍ ଦେଖନ୍ତୁ | ସ୍ଲାଇଡ୍ ଶୋ ଏଠାରେ ସ୍ଲାଇଡ୍ ଶୋ ବ୍ଲଗ୍ ସ୍ପଟ୍ ଥିମ୍ ପାଆନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ବୁକ୍ ମାର୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସମସ୍ତ ସାମାଜିକ ବୁକମାର୍କିଂ ୱିଜେଟ୍ ସକ୍ଷମ ଟେମ୍ପଲେଟଗୁଡିକ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ | ଡ୍ରପ୍ ଡାଉନ୍ ମେନୁ ଡ୍ରପ୍ ଡାଉନ୍ ବ୍ଲଗର୍ ଥିମ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଭର୍ଟିକାଲ୍ ଡ୍ରପ୍ ଡାଉନ୍ ମେନୁ ଭର୍ଟିକାଲ୍ ଡ୍ରପ୍ ଡାଉନ୍ ମେନୁ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଇମେଲ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ୱିଜେଟ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ୱିଜେଟ୍ ସକ୍ଷମ ଥିମଗୁଡିକ ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ପୋଷ୍ଟ ଥମ୍ବନେଲ ବ୍ଲଗର୍ ଥିମ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ବ୍ରେଡକ୍ରମ୍ ନାଭିଗେସନ୍ ବ୍ରେଡ୍ କ୍ରମ୍ ନାଭିଗେସନ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ରେଟିନା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏଠାରେ ରେଟିନା ପ୍ରଦର୍ଶିତ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ | ଟ୍ୟାବଡ୍ ୱିଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏଠାରେ ଟ୍ୟାବଡ୍ ୱିଜେଟ୍ ସକ୍ଷମ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ | ପୃଷ୍ଠା ନାଭିଗେସନ୍ ମାନୁ ଏଠାରେ ସମସ୍ତ ପୃଷ୍ଠା ନାଭିଗେସନ୍ ମେନୁ ସକ୍ଷମ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଦେଖନ୍ତୁ | ଅଣ୍ଡର କନଷ୍ଟ୍ରକସନ୍ ଆସୁଛି ତୁମର ଅଣ ସମାପ୍ତ ବ୍ଲଗ୍ ପାଇଁ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କର | LOGIN ସମର୍ଥନ ସମସ୍ତ ଲଗଇନ୍ ସମର୍ଥିତ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | 2 କଲମ୍ ଫୁଟର୍ ସମସ୍ତ 2 ସ୍ତମ୍ଭ ଫୁଟର୍ ସକ୍ଷମ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ | 3 କଲମ୍ ଫୁଟର୍ ସମସ୍ତ 3 ସ୍ତମ୍ଭ ଫୁଟର୍ ସକ୍ଷମ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ | 4 କଲମ୍ ଫୁଟର୍ ସମସ୍ତ 4 ସ୍ତମ୍ଭ ଫୁଟର୍ ବ୍ଲଗ୍ ସ୍ପଟ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | 5 କଲମ୍ ଫୁଟର୍ ସମସ୍ତ 5 ସ୍ତମ୍ଭ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ ଫୁଟର୍ ବ୍ଲଗର୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଗୁଡିକ ଦ୍ୱାରା ବ୍ଲଗ୍ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ ... ବ Features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ:.9 ଆଲାବ ବ୍ଲଗର୍ 9alab nabil ktb, 9alab i5bari, 9alab riyadi, 9alab aflam wamosalsalat, afdal 9walib madfo3a, silsilat 9awalib blogger, tasmim mawa9i3 blogger lilmobtadi2in


مبروك عليك انت من محظوظين الدي سوف يدخلون المسابقة مع ترويج كل روابطك مجانا
هل اعجبك الموضوع :

تعليقات


Generate Jagoandzgn